Bizi takip edin!
GO UP

BARCELONA

separator
Price $0 $0 7 Gün
Scroll down

BARCELONA

$0 $0 per person

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Değerli Basketbol Dostları,

Türkiye Resmi Temsilciliğini üstlendiğimiz EUROBASKET A.S., kamp ve turnuvaları 25 yıldır aynı yerlerde organize etmekte ve Avrupa da ki en kapsamlı ve en sistemli kampı düzenlemektedir.

Her yıl, Bayrağımızı, Uluslararası arenada başarılı bir şekilde dalgalandırmaktan ve katılımcı kulüplerimizin başarıları ile gurur duyuyoruz.

Ulusal ve Uluslararası onlarca Uluslararası Gençlik Kampı, Branşa Özgü Sportif Kamplar, Branşa özgü Turnuvalar, Doğa Turu, Eğitim Kampı ve Sosyal Sorumluluk Projeleri düzenliyoruz.

Türkiye’den her yıl düzenli olarak Avrupa’da kamp ve turnuvaya katılan yegane organizasyonu gerçekleştirmekteyiz. 8 yıl önce tek bir takımın isteği ile başlayan bu organizasyon şu an da 444 katılımcıya ulaştı.

EUROBASKET TÜRKİYE TANITIM OFİSİ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dear basketball friends,,

 

25 years ago we started with an idea to organize international basketball activity not only for “top level” teams, but above all for common teams that had a possibility to offer to their players to travel the world for playing basketball.

In those year, when we started our activity, i have had the great pleasure to be the Official Guide for the Turkish national team that played in my city.

After 25 years we have organized almost 200 tournaments in Italy, Spain, Portugal, Greece, France and our basketball-travel services have allowed to basketball teams to travel all over in Europe and in USA.

We are really proud now to have started this important collaboration in Turkey, a country that in last years has been able to improve their presence in the world of basketball more than any other country and we are particularly glad to be officially represented by the Emre Tural that since almost 10 years is a great partner for our activities.

EUROBASKET – GIUSEPPE ZUCCONİ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

7 Gün
10 ++ Age
 • Destination
 • Departure
  İstanbul - Barcelona
 • Departure Time
  10:50
 • Return Time
  12:00
 • Dress Code
  Sıcak
 • Included
  Rehber
  Ulaşım
 • Not Included
  Konaklama
  Müze biletleri
  Yemekler
1
Gün 1: İstanbul - Barcelona - Açılış Seramonisi
Yurtdışı Çıkış Pulu alımı ve Biletleme işleminden sonra x Havayolları ile Barcelona (BCN) Havaalanına hareket. İnişimizi takiben bizi bekleyen otobüslerimizle kamp merkezimiz olan Costa Brava sahilindeki Lloret De Mar’a hareket. otelimize yerleşme. Öğle yemeğinin ardından oryantiring. Lloret de Mar Şehir Turu. Ardından akşam yemeği. Tüm takımların katılımı ile en önemli an; Açılış Seramonisinin ardından turnuvanın ilk maçları oynanacak.
<br>
1.gün resimleri için tıklayınız.
2
Gün 2: Turnuva Grup Maçları
Sabah kahvaltısı sonrası antrenörlerin yapacakları programa göre etkinlikler ve Turnuva maçları devam ediyor.
3
Gün 3: Water World Aquapark ve Turnuva Maçları
Sabah kahvaltısı sonrası, Lloret de Mar’a 2 km mesafedeki Avrupanın en büyük Aqua Parklarından olan Water World’e gidiyoruz. Daha önce böyle bir aqua park deneyimi yaşamadığınızı düşünüyoruz. Water World’de maceramız yaklaşık 4 saat sürecek. Sonrasında turnuva maçları ile kaldığımız yerden devam ediyoruz.  
4
Gün 4: Barcelona Turu : Camp Nou Stadı ve Müzesi - NBA Cafe - NBA Store
Sabah kahvaltısı sonrası Barcelona’ya yola çıkış. Panaromik Şehir Turunun ardından 100 yıldır bitmeyen katedral Sagra da Familia’ya gidiyoruz. Gaudi yapılarını inceleyecek ve Camp Nou ya doğru yola çıkıyoruz. Camp Nou ziyaretimiz 100 dakika sürecek. Dünyanın en büyük 2nci stadı ancak en görkemli müzesi. Ardından 1927 yılında yapılan ancak 1992 olimpiyatlarına ev sahipliği yapan Stadi Olimpico’yu ziyaret. Hemen ardından yakınında bulunan ve tüm Barcelona şehrini görebileceğimiz Seyir Tepesine çıkıyoruz.Sonrasında sporcularımızla Plaça de Catalunya (Katalunya Meydanı) giderek yaklaşık 4 saatimizi burada geçireceğiz. Turumuzun ardından Lloret de Mar’a dönecek ve grup maçlarımıza devam edeceğiz.
5
Gün 5: Turnuva Yarı Finalleri
5 inci gün Turnuva Yarı Final Maçları günü. Ayrıca sporculara özel aktiviteler ile zenginleştirilmiş bir gün bizi bekliyor.
6
Gün 6: Final Maçları ve Kapanış Seramonisi
Turnuva Final günü. Final ve 3.lük maçı oynamaya hak kazanan takımlarımız, maç öncesi yapılan seremonide milli marşımızı gururla okuyacaklar. Saat 22:30 da tüm takımların katılımı ile Ödül Seramonisinde takım sporcularına ve görevlilerine katılım sertifikaları ve tshirtleri dağıtılıyor. Şampiyonluk takıma ise madalyaları.
7
Gün 7: Barcelona - İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından anahtarlarımızı resepsiyona teslim ederek bizi bekleyen otobüslerimize biniyor ve Barcelona El Prat Havaalanına hareket ediyoruz. Kabul işlemlerimizin ardından uçağımıza biniyor ve özlediğimiz evimize kavuşuyoruz.

Tour Location

Barcelona
[vc_empty_space height="27px"] 2010 yılından bu yana Türkiye'den gerçekleştirdiğimiz katılımlar ile birçok sporcu ve ekibi Barcelona - Lloret de Mar'da ağırlamanın ve uluslararası bir turnuvada oynamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Barcelona'nın Costa Brava sahilinde bulunan Lloret de Mar Avrupa genç nüfusunun en çok görmek istediği yer. 5 spor salonu ve plajlar otele yürüme mesafesinde. Bu hareket kabiliyetimizi arttıran ve yolda zaman harcamadan geçirdiğimiz en kaliteli zaman demek. [vc_empty_space height="30px"] İspanya'da Katalonya Özerk Bölgesi'nin başkenti olan Barselona ayrıca Gaudi'nin başını çektiği modernizm akımıyla planlanmış, 1900'lerden kalma ızgara planlı modern mimarisiyle de ilgi çekiyor. Şehirde yaygın dil Katalanca olsa da ingilizce her yerde konuşuluyor. Kentin simgesi haline gelmiş mimari eserleri ve renkli şehir hayatı ile Barcelona Akdeniz’in en eğlenceli şehirlerinden biri. [vc_empty_space height="30px"] Mutlaka Görün Barcelona Camp Nou Stadı ve Müzesi NBA Cafe NBA Store Foot locker Hoop Barcelona Ürün Satış Mağazaları La Ramblas Caddesi Arena Katalunya Meydanı Picasso Müzesi Barcelona Limanı La Sagrada Familia Hard Rock Cafe [vc_empty_space height="30px"] Mutlaka Deneyin Tapas Paella Tortilla [vc_empty_space height="30px"] İspanya İspanya Dil: İspanyolca, Katalanca, Baskça Para: Euro | Saat Farkı: -2 | Voltaj: 220 [vc_empty_space height="30px"] Avrupa’nın en renkli kültürlerinden birine ev sahipliği yapan ülke İber Yarımadası’nda yer alıyor. En renkli ve hareketli şehri Barselona olan ülkenin başkenti ise Madrid. İklimsel açıdan turizme oldukça elverişli olan İspanya genelinde kışları soğuk, yazları sıcak ve kuru geçiyor. Kış aylarında kıyı kesimleri ile iç kesimleri arasında iklimsel farklılıklar görülebiliyor. [vc_empty_space height="30px"] Telefon: Ülke kodu: 34 Konsolosluk: 1 319 8064